Anthogenol - přírodní antioxidant - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ANTHOGENOL® - silný přírodní antioxidant a spolehlivý ochránce zdravíANTHOGENOL® je patentovaný, přírodní a naprosto bezpečný ANTIOXIDANT s vysokou výživnou hodnotou.

Účinnou látkou přípravku ANTHOGENOL® je suchý prášek obsahující Flavan-3-ol (bioflavonoidy) v jednoduché a kondenzované formě až po pentametry (oligomerické procyanidiny nazývané také OPC) získané ze zrnek hroznového vína Vitis Vinifera a z kůry francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima.

ANTIOXIDANT znamená v překladu prostředek proti stárnutí. ANTHOGENOL®
OPC je antioxidant, který umí víc …


Jako silný antioxidant pomáhá bojovat proti volným radikálům, zlepšuje cirkulační soustavu v těle (především v nohou, pleti a očích), odstraňuje PMS a upravuje menstruační cyklus. Chrání kolagen a elastin a posiluje jejich funkci, je tedy významným pomocníkem v boji proti vráskám.

Účinnost OPC antioxidantů v přípravku ANTHOGENOL® je téměř 20x vyšší než u vitamínu
C a 50x vyšší než u vitaminu E.

Jako silný antioxidant pomáhá předcházet problémům spojených se stářím a celkově chrání organismus před degenerativními poruchami (např. Alzheimerova choroba nebo Skleróza multiplex).

OPC antioxidanty jsou dnes pravděpodobně nejuniverzálnějším výživovým doplňkem a jsou vhodné i tehdy, když nemáte žádné zdravotní potíže a pouze byste chtěli něco udělat pro své zdraví.

Kdy pomáhá:

při problémech s pokožkou (vrásky, exémy, kopřivky, akné), křečových žilách oběhových potížích (především v dolních končetinách – redukuje otoky nohou) aterioskleróze zvýšené hladině cholesterolu problémech s viděním (diabetická retinopathie, šeroslepost, šedý zákal, makulární degenerace sítnice) problémech spojených s diabetem (diabetici potřebují více antioxidační ochrany než zdravý člověk). Dále při PMS a menstruačních potížích hemeroidech stresu atd.

Složení:

1 kapsle přípravku ANTHOGENOL® obsahuje:
Originál MASQUELIER OPC´s 50 mg (získané ze zrnek hroznového vína Vitis Vinifera a z kůry francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima).
Mikrokrystalická celulóza 150 mg
HPMC (Hydroxypropylmethylcelulóza) 75 mg

Dávkování:

2 – 4 kapsle denně.
Balení: 60 kapslí.

Upozornění:
Užívejte na lačný žaludek nebo mezi jednotlivými jídly. Zapijte sklenicí vody nebo džusu. Vyhněte se zapíjení nápoji bohatými na proteiny (např. mléko). Dodržujte pitný režim. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

TIP pro dokonalou prevenci:
pro intenzivnější účinek je doporučováno používat v kombinaci s Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii a  Krémový gel na opalování proti sluneční alergii a Betakaroten Forte.Kde koupit přípravek proti sluneční alergii - ANTHOGENOL® ?


Kompletní ochrana před sluneční alergií
K dokonalé preventivní ochraně před sluneční alergií Vám poslouží záchraný balíček - komplexní vnější i vnitřní sluneční ochrana a v případě, že se Vám objeví nějaký ten pupínek, tak i léčba, která tlumí alergické projevy, jako je svědění a zarudnutí kůže ...
 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky