Bioaktivní Selen+Zinek 60 tablet - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bioaktivní Selen+Zinek 60 tablet

Bioaktivní Selen+Zinek je účinným protizánětlivým a antioxidačním komplexem.


Selen je stopový prvek, který působí jako silný antioxidant. Chrání tělesné buňky a tkáně před ničivými účinky volných radikálů ze znečištěného životního prostředí, kouření či ozařování.

Nedostatek selenu v půdě a tím i ve stravě, zvyšuje riziko řady civilizačních onemocnění.

Bioaktivní Selen+Zinek je účinným protizánětlivým a antioxidačním komplexem. Selen organicky vázaný na kvasinky zaručuje vysokou vstřebatelnost organismem.

Protizánětlivé a antioxidační účinky zvyšuje přídavek zinku a vitaminů A, C, E a B6.

Kde pomáhá:

Při poruchách imunity, zánětech, bolestech kloubů, zvýšené lomivosti vlasů a nehtů, problematické pleti, lupence a ekzému. Snižuje nebezpečí kornatění tepen, infarktu a pankreatitidy. Zvyšuje celkovou imunitu. Zlepšuje plodnost mužů (zvýšením pohyblivosti spermií).

Vysoká biologická dostupnost substance Ovovita KD, spočívá v unikátním poměru vápníku a stopových prvků obsažených ve vaječné skořápce (hořčík, fosfor, mangan, železo, zinek, stroncium, fluor, selen, lithium, med).

Balení:
60 tablet

TIP pro dokonalou prevenci:
pro intenzivnější účinek je doporučováno používat v kombinaci s Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii a  Krémový gel na opalování proti sluneční alergii
.Kde koupit přípravek proti sluneční alergii - Bioaktivní SELEN + ZINEK  60 tab.?


SELEN + ZINEK pořídíte v online lékárně Pilulka  

Kompletní ochrana před sluneční alergií
K dokonalé preventivní ochraně před sluneční alergií Vám poslouží záchraný balíček - komplexní vnější i vnitřní sluneční ochrana a v případě, že se Vám objeví nějaký ten pupínek, tak i léčba, která tlumí alergické projevy, jako je svědění a zarudnutí kůže ...
 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky