Co pomáha na sluneční alergii? Jak na alergii na slunce? - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rady, tipy a zkušenosti s alergií > Moje zkušenosti se sluneční alergií


Nepřipravený alergik je ohrožený alergik

Při alergii,
respektive nesnášenlivosti slunečního záření, tedy hlavně na dovolené u moře, hrozí vzplanutí každé nepřipravené osobě, ať se jedná o kterýkoliv typ nežádoucí reakce.


Pouze znalost podstaty reakcí umožní jejich ovlivnění, ať už je to pasivní vyhýbání se slunci, aktivní otužování se, či správný postoj ke stravovacím zvyklostem.


S detoxikační kůrou proti sluneční alergii aneb zazvonil zvonec a s alergií je konec :-)

Dlouho jsem hledala ten pravý doplněk stravy, který by mi mohl pomoci od příznaků alergie na slunce nebo je alespoň zmírnit. Až jednou, po úmorném snažení a hledání různých informací, procházení fór a čtení lékařských studií, jsem objevila zázrak, který mě přesvědčil o svém účinku a splnil veškerá má očekávání. Zabránil u mě propuknutí nepříjemné sluneční alergie, což je skutečný zázrak. Dnes je to takový můj miláček a domácí lékař nejen pro mě, ale i pro celou mou rodinu, včetně psa. Po těchto skvělých zkušenostech a kladných výsledcích, je přímo mou povinností vám tento, řekla bych všelék, představit.
Letos jsem se tedy rozhodla pro doplnění mého letitého a osvědčeného boje s alergií, o detoxikační a imunitu podporující kůru, a to na základě kladných ohlasů u spotřebitelů i lékařů. Zkusila jsem něco nového, zdravého, bez omezujících faktorů a šetrného. Začala jsem užívat přírodní výživové doplňky Colostrum a Aloe šťávu.


Rostlinu Aloe zajisté všichni znáte. Že se o ní říká, že je to lékař v květináči, také určitě víte, ale mnozí z vás možná nevíte, co je to Colostrum. A proto vám o tomto revolučním doplňku stravy (zázraku) něco povím. Následně vás seznámím s mou ozdravnou kůrou - jak správně postupovat a dávkovat oba výživové doplňky.

Co je Colostrum?
Colostrum je mlezivo, vylučované těsně po porodu prsní žlázou u všech savců, tedy lidí i zvířat.

Jaké Colostrum zvolit?
Na trhu je několik druhů, které se honosí názvem Colostrum, ale pouze kravské, vám nabídne nejkomplexnější složení blahodárných látek. Toto kravské Colostrum se v dnešní době dostává do popředí zájmu vědců, lékařů, výživových poradců a všech lidí zajímajících se o zdravý životní styl. Colostrum se stalo revolučním výživovým doplňkem.

V čem je Colostrum tak zázračné:

Dnes, vzhledem k masivnímu podávání antibiotik, je mezi námi mnoho lidí, kteří nereagují na podávaná antibiotika - jejich bakterie jsou rezistentní vůči antibiotikům a léčba je velice zapeklitá. Ano, vyrábějí se stále nová a nová antibiotika, ale... Koloběh se stále opakuje. Dokonce se dnes děti rodí s rezistentními bakteriemi a to je velice alarmující
. A zde přichází na řadu naše zázračné Colostrum, které dokáže přirozenou cestou působit jako antibiotika, ale pomáhá i na jiné zdravotní potíže jako např. Alergie, Atopický ekzém, Cukrovka, Roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, Bechtěrevova chorova, Ulcerózní kolitida, Alzheimerova choroba a je dokonce skvělým pomocníkem i u revmatoidních forem onemocnění kloubů. Skvělé účinky jsou zaznamenány při infekčních onemocněních, dokonce i u AIDS a nádorového onemocnění a také při Kardiovaskulárních nemocech. Colostrum se taktéž doporučuje užívat po operacích - významně urychlí hojení a rekonvalescenci. Colostrum rádi užívají též sportovci a také ti, co chtějí být ve vyšším věku čílí a zdraví.Co obsahuje kravské Colostrum?
Kravské Colostrum na rozdíl od lidského, obsahuje nejvyšší podíl imunoglobulinů a to hlavně v prvních 24 hodinách od narození telátka v nejvyšší, přirozené koncentraci:

  • Imunoglobuliny - specifické protilátky mají za úkol napadat a ničit viry, bakterie a parazity.

  • Imunitní regulátory - spouštějí a harmonizují obranou reakci těla, napomáhají urychlit uzdravení.

  • Dále obsahuje cenné vitamíny, minerály, stopové prvky, koenzym Q10, aminokyseliny, růstové faktory a další.


Na co si dát při koupi Colostra pozor?
1. Rozhodně se nenechte při koupi Colostra ovlivnit cenou a pocitem, že co je z lékárny je dobré. Není totiž Colostrum, jako Colostrum. Dlouho jsem zjišťovala různé informace o tomto zázraku a dozvěděla jsem se spoustu užitečných poznatků, (hlavně z lékařských zdrojů) na jejichž základě jsem si zakoupila vysoce kvalitní, klinicky testované a patentovanou metodou vyráběné Colostrum od firmy Symbiotics Inc., nesoucí název Symbiotics Colostrum PLUS (dříve prodávané pod názvem New Life Colostrum), které dnes patří mezi nejkvalitnější a nejprodávanější přípravky z Colostra na světě. Tato firma vyrábí své přípravky z Colostra, které je odebíráno kojícím kravám z novozélandských farem v prvních 24 hodinách po narození telátka, čímž je zaručena 100% kvalita Colostra. Podstatné pro mě v rozhodování byla i skutečnost, že Symbiotics Inc., působí na trhu již více než 20 let a právě tato firma je průkopníkem ve výrobě i v distribuci Colostra.  Navíc jsou všechny produkty od této firmy
GMO Free!

Pokud tedy vážně uvažujete nad koupí Colostra, abyste pomohli svému tělu vybudovat imunitu a prožili tak slunečné dny bez alergie, nebojte se připlatit. Colostrum je natolik cenné, že žádná cena není dostačující. Uvědomte si, že investujete do svého zdraví a kvalitní Colostrum vám vydané penízky mnohonásobně vrátí.

Kdo může Colostrum užívat?
Colostrum mohou užívat děti od 3 roků, dospělí i zvířata. Dokonce i alergici na mléko, jelikož má Colostrum jiné složení.

Je užívání Colostra bezpečné?
Ano je, je to živočišný potravinový doplněk - potrava, a může se užívat v jakémkoliv množství. Je však škoda s ním zbytečně plýtvat, a proto doporučuji držet se návodu na příbalovém letáčku přiloženém u Vašeho Colostra.

A nyní k samotné léčbě
K léčbě sluneční alergie jsem přistoupila s uvědoměním si, že s tělem není něco v pořádku a proto se začala alergie projevovat. Byla jsem si vědoma skutečnosti, že všichni máme tělo zanesené látkami, případně i bakteriemi a viry, které do těla nepatří (kontaminovaná a éčky prošpikovaná strava, nečisté ovzduší, špatné životní a stravovací návyky atd.) a tak jsem začala s očistou celého organismu, to znamená, s kompletní detoxikací. K boji s nepřáteli v těle jsem zvolila ty nejúčinnější zbraně a to právě kombinací kvalitního Colostra a kvaltní léčivé Aloe šťávy. Tato cesta ke zlepšení zdravotního stavu, případně až k úplnému zdraví je totiž nejlepší a zároveň nejšetrnější.

Při výběru léčivé Aloe
jsem opět dbala na rady a zkušenosti ostatních a zvolila vysokou kvalitu s prokazatelnými účinky na zdraví. Mým favoritem se stala šťáva Aloe ferox od firmy ALLNATURE. Aloe ferox je čistá šťáva z celých listů divoce rostoucího a vzácného druhu Aloe ferox, která roste v přirozeně čisté a nedotčené divoké přírodě na ojedinělých místech jižní Afriky. Tento vzácný druh Aloe ferox je téměř 2x více účinější než běžná Aloe (Aloe Vera Barbadensis) a navíc je šťáva velice chutná.


Foto Aloe ferox: Stan Shebs
z Wikimedia Commons

Zajímá vás Aloe ferox a chcete se o ní dozvdět více? Přečtěte si článek a případně zašlete dotaz do lékařské poradny >>

Samozřejmě jsem při ozdravné kůře dodržovala zásadní preventivní pravidla pro alergiky na sluneční záření, která spočívají v pomalém a nenásilném otužování pokožky (po malých dávkách jí nechat zvykat na slunce), dále ve vyhýbání se prudkému polednímu slunci
a používání vnější sluneční ochrany speciálně vyvinuté proti sluneční alergii (opalovací krémy a balzámy po opalování).

Moje detoxikační terapie proti sluneční alergii

Při detoxikační kůře se šťávou Aloe ferox
a Colostrem je třeba dbát na pitný režim a vypít 3 litry tekutin za den. Mezi tekutiny během kůry můžete zařadit kromě vody a čerstvých ovocných šťáv i bylinný čaj, např. odvar z kořene pampelišky, který vám pomůže při vyplavování zplodin a jedovatých látek z vašeho organizmu. Tento čaj doporučuji pít v průběhu celého dne po menších dávkách.

Jak dávkovat Aloe ferox šťávu a Colostrum při detoxikační kůře?

Aloe ferox šťávu doporučuji užívat v množství 3 x denně 30 ml
a to nejméně 30 min. před jídlem. Colostrum užívejte 2x denně ráno a večer. Na základní 2 měsíční kůru (pro mě byla dostačující), potřebujete 6 litrů Aloe ferox šťávy a jedno až dvě balení Colostra. U těžkých forem alergie lze kůru upravit až na 9 litrů Aloe ferox šťávy, tedy 3 měsíční kůru. Tato kůra vás zcela vyčistí od škodlivin a budete se cítit jak znovuzrození!!! Pomůže vám zbavit se nejen alergie, ale případně i jiných zdravotních neduhů.

Kůru budu v pravidelných půlročních intervalech opakovat a jsem přesvědčená, že jsem se alergie zbavila navždy!!!


Přeji Vám krásnou a radostnou dovolenou bez sluneční alergie :-)

Autorka článku a webu www.slunecnialergie.aspone.cz
Iveta

 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky