Eucerin Alergie 1+1 zdarma - akční balíček určený pro pokožku alergickou na slunce - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Akční balení pro pokožku alergickou na slunce: Eucerin Sun Allergy krémový gel SPF 25 + zdarma relipidační sprchový olej pH5


V posledních letech významně roste výskyt slunečních alergií, proto laboratoře Eucerin ve spolupráci s předními dermatology vyvinuly přípravky na opalování i po opalování, které nejen chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím, ale zajišťují také dokonalou ochranu pokožky před vznikem alergických reakcí na sluneční záření.

Zvýhodněný set obsahuje:

Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25 / 150 ml a relipidační sprchový olej pH5 200ml.

Eucerin Sun Allergy krémový gel SPF 25 podrobné informace

Hlavní aktivní látky:

Unikátní systém biologické protisluneční ochrany (Tinosorb S) s rostlinným antioxidantem alpha-glucosyl-rutin (AGR) - chrání kožní buňky před působením volných radikálů, které jsou hlavními spouštěči slunečních alergií. Vitamín E - aktivuje přirozené ochranné mechanismy v pokožce a umožňuje tak pobyt na slunci i osobám, které trpí alergií na sluneční záření.


Výhody:

Vysoce účinné UVA/UVB filtry obsažené v Eucerin Sun Allergy krémovém gelu, chrání pokožku před stárnutím a omezují riziko spálení pleti působením slunečního záření (spálení může přispět k tvorbě rakoviny). Eucerin Sun Allergy krémový gel je voděodolný, bez parfemace, barviv, chemických látek a emulgátorů, čímž minimalizuje riziko podráždění pokožky a vzniku alergií na slunce i na samotný krém. Studie potvrzují vynikající kožní snášenlivost i u citlivé pokožky a u pokožky alergické na sluneční záření. Splňuje normy EU na UV ochranu, dermatologicky a klinicky testováno a schváleno.


Jak používat:

aplikujte v dostatečném množství před sluněním. Aplikaci během dne opakujte, zejména v případě zvýšeného rizika pocení a rizika setření.

Upozornění:

vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce! Chraňte se před slunečním zářením pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi!


Relipidační sprchový olej pH5 podrobné informace

Relipidační sprchový olej pH5 je určený pro citlivou pokožku.

Složení:

Sprchový olej obsahuje citrátový pufr, olej a jemné čistící složky.

Účinky:

Díky svému unikátnímu složení pH5 EnzymSchutz, je relipidační sprchový olej pro pokožku příjemný a blahodárný, pokožku nevysušuje a nedráždí. Při sprchování vytváří olej hebkou pěnu, která pokožku jemně čistí a zároveň o ní důkladně pečuje: vytváří na pokožce ochranný film, který ji chrání před dehydratací. Výsledkem je krásně hedvábná, jemná a svěží pokožka.


Relipidační sprchový olej pH5 regeneruje pokožku vystavenou slunečnímu záření - navrací kůži důležité lipidy a stimuluje její přirozené obranné mechanismy.


Jak používat:

Sprchový olej používejte při každém sprchování či mytí, stejně jako se používá běžný přípravek určený na očistu těla.


TIP na dokonalou prevenci:
pro intenzivnější účinek je doporučováno používat v kombinaci s
Eucerin Alergie regenerační gel po opalování a také s Betakaroten Forte.Kde koupit akční set Eucerin 1+1 proti sluneční alergii nejlevněji?

 Akční set Eucerin pořídíte v onli-ne lékárně Dr.Max

 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky