Eucerin SPF 25 krémový gel proti sluneční alergii - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

EUCERIN Ochranný krémový gel na opalování proti sluneční alergii SPF 25


Speciálně vyvinutý krém pro lidi citlivé na sluneční záření, tedy pro alergiky na slunce!

Příjemný krémový gel na opalování pro účinnou ochranu před slunečními alergiemi. Účinně chrání před UV zářením, omezuje vznik alergických reakcí. Voděodolný, bez barviv, parfemace a emulgátorů. Účinky a kožní snášenlivost klinicky prokázané i u pacientů s alergiemi.

Aktivní látky:
složení s obsahem přírodního antioxidantu alpha-glucosyl-rutinu (AGR) omezuje riziko vzniku slunečních alergií v kombinaci s vitaminem E neutralizuje volné radikály a aktivuje přirozené ochranné mechanismy v pokožce.

Účinky:
chrání pokožku před spálením i následným poškozením působením slunečního záření vysoce účinná kombinace filtrů zaručuje stejně dlouhou ochranu před UVA i UVB zářením

UV stabilní, voděodolný UVA/UVB filtr splňuje australskou normu, pohlcuje více než 90 % UVA záření.

Výsledek:
pokožka bude účinně chráněná před škodlivými vlivy UVA/UVB záření a před vznikem slunečních alergií.

Jak používat:
aplikujte na pokožku těla vždy před sluněním. Nechte důkladně vstřebat. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména v případě zvýšeného pocení a rizika setření. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje. Chraňte se před přímým působením poledního slunce.

Upozornění:
nevstřebané množství může zanechat skvrny na oblečení.

TIP pro dokonalou prevenci:
pro intenzivnější účinek je doporučováno používat v kombinaci s Regenerační gel po opalování proti sluneční alergii a Betakaroten Forte
.Kde koupit krémový gel na opalování Eucerin proti sluneční alergii?
Eucerin pořídíte v eshopu NOTINO    

Doporučuji zakoupit výhodný akční balíček 1+1 zdarma, který obsahuje Eucerin krémový gel na opalování pro citlivou pokožku se sklonem ke sluneční alergii + Relipidační sprchový olej pH5 pro citlivou pokožku Zadarmo!

 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky