Piz Buin ® Alergie - UVA / UVB sluneční ochrana pro citlivou pokožku - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Piz Buin® Alergie


Dokonalá UVA / UVB sluneční ochrana pro citlivou pokožku * In vitro test


Nový Piz Buin ® Alergie je speciálně vyvinut s dermatology na ochranu citlivé pokožky. Piz Buin ® Alergie kombinuje pokročilé UVA / UVB filtry slunce a Calmanelle ™ - unikátní komplexní ochrana, prokazatelně pomáhá posílit pružnost pokožky *. Formulované silnými antioxidanty, Calmanelle ™ posiluje buněčnou obranu proti UV záření a přispívá ke zvýšení tolerance kožních buněk * ke slunci. Dermatologicky testováno

Piz Buin ® Alergie s
ochranou před sluneční alergií, je k dispozici v široké škále SPF a formátů pro různé typy pleti a situace.Přehled produktů:


PIZ BUIN® Alergie mléko (Allergy lotion)


Výhody:

Mléko je speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku na slunce. Rychle se vstřebává a poskytuje pokožce hydrataci
a ochranu proti sluneční alergii po několik hodin. Zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá předcházet vysoušení a loupání pokožky. Všechny řady Piz Buin ® Alergie mléko jsou odolné proti vodě.


K dispozici
se střední i vysokou ochranou:
SPF 15, SPF 30, SPF 50 +

Použití:

Naneste mléko na pokožku těla před vystavením së slunečnímu záření. Celé tělo namažte množstvím = 3 lžíce. Snížení množství snižuje významně úroveň ochrany. Znovu opakujte zvláště při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se polednímu slunci.PIZ BUIN® Alergie sprej (Allergy Spray)


Výhody:
sprej je speciálně vyvinutý propro citlivou pokožku na slunce, které poskyuje hodiny hydrataci. Zklidňuje citlivou pokožku a pomáhá předcházet vysoušení a loupání pokožky.

Praktický sprej umožňuje snadnou aplikaci.

K dispozici
se střední i vysokou ochranou:
SPF 15, SPF 30, SPF 50,

Použití:

Naneste rovnoměrně před vystavením se slunečnímu záření. Znovu opakujte zvláště při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se polednímu slunci. Před použitím protřepat.


PIZ BUIN® Alergie Pleťový krém (Allergy Face Care)


Výhody:
Vaše tvář je část vašeho těla, které získá nejvíce slunci během dne. Zvlášť ne. citlivou pleť potřebuje speciální ochranu. Krém je speciálně vyvinut pro sluneční citlivou pokožku. Je to rychle se vstřebává a poskytuje hodiny hydrataci. Zklidňuje citlivou pleť na obličeji a udržuje ji hedvábně jemnou. Všechny Piz Buin ® Alergie pleťové krémy jsou odolné vůči vodě.

K dispozici se střední i vysokou ochranou:

SPF 30 a SPF 50 +


Použití:

Naneste rovnoměrně před vystavením se slunečnímu zářením. Celoobličejová aplikace = 1 čajová lžička. Snížení tohoto množství snižuje významně úroveň ochrany. Znovu opakujte zvláště při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se polednímu slunci.TIP pro dokonalou prevenci:

pro intenzivnější účinek je doporučováno používat v kombinaci s Betakaroten Forte.


Kde koupit opalovací přípravky PIZ BUIN® Alergie?

PIZ BUIN Allergy pořídíte v online prodejně Fann  

Doplňující produkty k řadě Piz Buin ® Alergie proti sluneční alergii:   

Piz Buin Balzám na rty s Aloe Vera SPF 20 4,9 g

Balzám na rty s vanilkovou příchutí poskytuje rtům mimořádnou péči a ochranu před slunečním zářením obsahuje výtažek z aloe vera, který má hydratační, zklidňující a vitalizující

Piz Buin After Sun Soothing Lotion

Zklidňující mléko po opalování neobsahující oleje, velmi rychle se vstřebává. Redukuje zarudnutí pokožky způsobené UV zářením, výtažek z aloe vera zklidňuje sluncem podrážděnou..

 Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky