Sluneční alergie trápí čím dál více lidí - Sluneční alergie aneb jak na alergii na slunce?

Hledat

Sluneční alergie nebo také solární dermatitida, je onemocnění v podobě nepříjemné kožní reakce, která obvykle postihuje kůži vystavenou slunečnímu záření a to již při prvním pobytu na slunci koncem dubna či v květnu, nebo při pobytu u moře hned první nebo druhý den.

Alergie na slunce není zcela vyléčitelná, ale lze jí preventivně předcházet...

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rady, tipy a zkušenosti s alergií > Články na téma sluneční alergie


Sluneční alergie trápí čím dál více lidí

Také v momentě, kdy vystavíte svoji pokožku prvním slunečním paprskům, vás začne svědit a pálit? Pak nejspíš trpíte sluneční alergií, a dřív než začnete snít o opálené pleti, měli byste se začít léčit.


Každý pátý z nás někdy trpěl alergií. Bohužel, alergiků stále přibývá. Astmatiků je v České republice asi 800 tisíc, počet lidí s alergickou rýmou se za poslední čtvrtstoletí ztrojnásobil! Trpí jí více než 1,5 miliónu. Ani sluneční alergie není výjimkou, a na lékaře se proto obrací stále více pacientů. Zvláště když můžeme cestovat za sluncem, kdy se nám zachce a v jakékoliv roční době...

Upozornění: Z důvodu ochrany autorských práv nelze na serveru Sluneční Alergie uveřejnit celý článek.


Celý článek si přečtěte na serveru http://www.novinky.cz Copyright © 2011 - 2018 Sluneční alergie. Všechna práva vyhrazena.Copyright 2018. All rights reserved.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky